Конкурс - «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір»

18 сентября 2012 - Терра Андреевна

 

              Інститут стратегічних оцінок (ІСО) при Президентському фонді Леоніда Кучми «Україна» оголошує конкурс серед студентів на тему: «Україна ХХІ століття: цивілізаційний вибір» . 

 Метою конкурсу є з’ясування ставлення студентської молоді до пріоритетів зовнішньої політики України, зокрема її позаблокового статусу, стратегії європейської чи євразійської інтеграцій з урахуванням нинішніх динамічних економічних і політичних реалій у світі.

Нинішній конкурс – це вже п’ятий за рахунком такий масштабний захід, який проводить Інститут за активної  участі провідних вузів України. Перед ним успішно проведено конкурси на теми: «Шляхи виходу з економічної кризи» (2009 р.), «Зробимо Україну енергоощадною»(2010 р.), «Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) та «Природне землеробство України – шлях до здоров’я і добробуту нації» (2012 р.), які набули широкого суспільного резонансу.

Досвід засвідчив, що ці конкурси стали дуже популярними серед студентів. Наприклад, у конкурсі "Україна: 20 років державотворення» (2011 р.) взяло участь 1100 студентів із 119 вузів,  з яких 100 відзначено преміями.

Переможці  конкурсу будуть відзначені преміями у кратному розмірі  стипендії Президентського фонду Леоніда КУЧМИ«Україна». Детально про умови конкурсу викладено на сайті Фонду http://www.kuchma.org.ua

 

Телефон для довідок: (044) 465-93-50.

Електронна адреса: konkurs-ISO@ukr.net

 

Рейтинг: 0 Голосов: 0 3989 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!